Registreren 2023

Inschrijftarieven:

Vroeg tarief (tot 28 januari 2023):
Registratie 1 dag; maandag 27 maart of dinsdag 28 maart             185,00 EUR
Registratie volledig congres                                                                   290,00 EUR
VIOS 1 dag; maandag 27 maart of dinsdag 28 maart                          80,00 EUR
VIOS 2 dagen                                                                                             135,00 EUR

Laat tarief (vanaf 28 januari 2023):
Registratie 1 dag; maandag 27 maart of dinsdag 28 maart              215,00 EUR
Registratie volledig congres                                                                    315,00 EUR
VIOS 1 dag; maandag 27 maart of dinsdag 28 maart                         105,00 EUR
VIOS 2 dagen                                                                                              155,00 EUR

Groots lustrum diner+ feestavond:
Op maandagavond 27 maart vindt er een groots lustrum diner + feestavond plaats op een externe locatie buiten de symposiumlocatie. Om 19.45 wordt u per pendelbus naar de locatie gebracht en tegen het einde van de avond weer opgehaald. Het diner + feestavond is bij te boeken voor 50,00 EUR via de registratiemodule.

Hotelovernachting:
Helaas is er op dit moment geen beschikbaarheid meer in van der Valk Hotel Veenendaal.

Hieronder vindt u een aantal alternatieven, waar u op eigen gelegenheid kunt informeren voor beschikbaarheid:

Tip!: Het is nog wel mogelijk om als kamergenoot aan te sluiten op een door een collega geboekte kamer. Neem hiervoor contact op met Congress Care via: registrations@congresscare.com met vermelding van beide namen. Er volgt vervolgens een factuur voor het extra ontbijt en de toeristenbelasting.

Wachtlijst
Eventueel vrijgekomen kamers worden vrijgegeven aan deelnemers die zich inschrijven voor de wachtlijst. (Op volgorde van binnenkomst)
Hiervoor inschrijven kan via registrations@congresscare.com.

Prijzenoverzicht per nacht Hotel van der Valk Veenendaal:

1 persoonskamer comfort: 145,50 EUR
2 persoonskamer comfort: 161,50 EUR
1 persoonskamer deluxe (met bad, 2 aparte bedden): 146 EUR
2 persoonskamer deluxe (met bad, 2 aparte bedden): 161,50 EUR
1 persoonskamer deluxe (met bad, 1 kingsize bed): 161,50 EUR
2 persoonskamer deluxe (met bad, 1 kingsize bed): 178,50 EUR

Annuleringsvoorwaarden
Bij ontvangst van uw schriftelijke annulering vóór 15 februari 2023 vindt restitutie plaats onder aftrek van € 35 administratiekosten. Na deze datum is uw inschrijving bindend en zijn de kosten volledig verschuldigd. Overdracht van uw registratie naar een collega is dan nog wel een mogelijkheid. Neemt u hiervoor contact op met het congressecretariaat.

 

REGISTREREN